JTC AZS Poznań vs TS MKS San Jarosław

Od początku na parkiecie przeważały Akademiczki co zaowocowało prowadzeniem 4:0 już po trzech minutach. Dodało to wiatru w żagle poznaniankom, które doskonale broniły. Skuteczna defensywa otwierała drogę do szybkich kontr, które pewnie wykańczały skrzydłowe: Szajek i Matyja. Skuteczna również była Ziółkowska, która rzucała skutecznie zarówno z dystansu jak i rzutów karnych.

Trener Amelia Chmielewska po przerwie korzystając z wysokiego prowadzenia dała sporo minut rezerwowym zawodniczkom. AZS był w każdym aspekcie gry lepszy od rywalek i skrupulatnie powiększał swoją przewagę. Lekkie rozprężenie w ostatnich minutach, gdzie San rzucił trzy bramki z rzędu nie miało wpływu na pewno zwycięstwo gospodyń.

JTC AZS: Przebierała, Sowa (1), Matyja (5), Kliszcz (2), Maziarz (6), Kaczanowska (2), Kowalaszek (1), Świtała (2), Jackowska, Ziółkowska (10), Szajek (8), Sikora, Czyż, Rzeczycka

MKS San: Brzozowska (3), Borowska (4), Bartuzel (2), Zięba (6), Gałat, Mazur, Kostuch (5), Ochońska (1), Stachowicz, Kucajda (1), Pazdro (2), Dziura